Ballina Etiketimet De Biasi

Etiketim: De Biasi

Gianni De Biasi: Përgatitësi atletik, një figurë vërtet e rëndësishme në...

https://www.youtube.com/watch?v=B5niUiLSKAk&feature=youtu.be TIRANË, 20 nëntor /ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë në fillim të muajit dhjetor kursin e përgatitësit atletik. Drejtuesi i këtij kursi do...

Futboll/ De Biasi pranë stolit të përfaqësueses së Iranit

TIRANË, 23 janar /ATSH/ - Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi duket se ka gjetur destinacionin e tij të ardhshëm. Bëhet fjalë...

De Biasi fushatë sensibilizimi në Itali për të prekurit nga tërmeti...

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni de Biasi është solidarizuar me të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit që...

Përballja me Andorrën, Reja: Në fushë për të fituar, stadiumi i...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Edi Reja, trajneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit gjatë një konference për mediat, në prag të sfidës mes Shqipërisë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA