Ballina Etiketimet Çupi

Etiketim: Çupi

Reforma zgjedhore, Çupi: Vetëm pasi të garantohet vota e lirë mund...

TIRANË, 6 maj/ATSH-Maela Marini/ "Nëse garantohet vota e lirë dhe e padeformuar, më pas mundet të ketë dhe do të ketë hapa të niveleve...

Çupi: Në vitin 2018, u mbyllën 250 shkolla

TIRANË, 7 mars/ATSH-A. Fortuzi/- Ish-Deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi, në ditën e mësuesit, 7-marsin, ka kritikuar qeverinë lidhur me politikat e ndjekura në...
video

Çupi: Axhenda e vetme e opozitës, të udhëheqë qytetarët

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/- Axhenda e vetme e opozitës në protestën e 16 shkurtit është të udhëheqë e t'i bëjë ballë halleve dhe shqetësimeve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA