Ballina Etiketimet Çuçi

Etiketim: Çuçi

Çuçi në Fushë-Krujë: Fermat me cikël të mbyllur garantojnë produkte me...

TIRANË, 18 maj /ATSH/ - Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi vizitoi së fundi kompleksin blegtoral ‘Impuls’ në Fushë-Krujë, aty ku mbarështohen...

Paketë ndryshimesh ligjore për zgjidhjen e mungesës së jodit te fëmijët

TIRANË, 15 maj /ATSH/ - Adresimit të zgjidhjes së jodit te fëmijët, mes jodizimit të kripës, ishte në qendër të takimit që zëvendëskryetarja e...

FOTO/ Çuçi: Produktet bujqësore 100% të sigurta, s’kanë lidhje as me...

TIRANË, 10 maj /ATSH/- “Prodhimet tona bujqësore janë 100% të sigurta dhe të shijshme. Shqiptarët duhet të jenë krenarë për këto produkte, të cilat...

Ministri Çuçi: 300 mijë tonë produkte bujqësore të prodhuara në Shqipëri...

TIRANË, 6 maj/ATSH/- Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi Çuçi ka theksuar se cilësia e produktit bujqësor shqiptar faktohet nga shifrat. Gjatë një interviste...

FOTO/ Rehabilitohet kanali kullues i Zejmenit në Lezhë

TIRANË, 5 maj /ATSH/ - Rehabilitohet kanali kullues i Zejmenit në Lezhë, ku 1300 ha tokë shpëtojnë nga përmbytjet. Ministri Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Bledi...

Çuçi: Rritje e prodhimit vendas të mishit, mbështetje për këto sipërmarrje

TIRANË, 4 maj /ATSH/- Nxitja e prodhimit vendas është prioritet për Ministrinë e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural”, tha ministri Bleni Çuçi gjatë bisedës me...

Ministri i Bujqësisë, Blendi Çuçi flet për sigurinë ushqimore

TIRANË, 30 prill /ATSH A.ALLA/ - Ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural Blendi Çuçi sqaroi në një emision televiziv perceptimet e gabuara se të...

Skemat kombëtare 2019, përparësi mbështetja e blegtorisë

TIRANË, 22 prill /ATSH/- "E gjithë vëmendja jonë është tek mbështetja në blegtori", tha ministri i Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Blendi Çuçi, gjatë prezantimit...

FOTO/ Syri i Kaltër po rifiton pamjen e tij të mrekullueshme

TIRANË, 19 prill /ATSH/ - Një javë pasi ka nisur aksioni i pastrimit në Syrin e Kaltër, Sarandë ky destinacion po rifiton pamjen e...

33 milionë euro të ardhura nga eksporti i bimëve mjekësore për...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Në autostradën Tiranë-Durrës në zonën e Maminasit, ushtron aktivitetin një nga grumbulluesit dhe eksportuesit më të mëdhenj të bimëve mjekësore dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA