Ballina Etiketimet Covid4

Etiketim: covid4

Manastirliu: Edhe në këtë vigjilje Krishtlindje, si çdo ditë, mjekët dhe...

Tiranë, 24 dhjetor/ATSH/ Edhe në këtë vigjiljes të festës së Krishtlindjes, mjekët dhe infermierët janë në krye të detyrës për t’i shërbyer pacientëve të...

Covid 4/ Flasin mjekët dhe pacientët: Kushte shumë të mira, ofrohet...

TIRANË, 2 dhjetor/ATSH/ Spitali Covid 4 është vënë në funksion të plotë dhe ka pritur pacientët e parë. Personeli shëndetësor dhe pacientët e parë...

“Covid 4 gati me gjithçka duhet në vijën e zjarrit”/ Rama...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se spitali Covid 4 është gati, ndërsa u bëri apel qytetarëve të kujdesen për veten e...

Manastirliu: Gati për hapjen e spitalit COVID4, ja skenarët për përfshirjen...

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në një komunikim me publikun ka deklaruar se shërbimi i Urgjencës Kombëtare është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA