Ballina Etiketimet Covid-19

Etiketim: covid-19

“Moshat e reja tashmë përbëjnë kontingjentin më të madh të të...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Drejtori i spitalit “Shefqet Ndroqi”, Perlat Kapisyzi në një intervistë televizive, apeloi sot qytetarët që të mos neglizhojnë shenjat e...

COVID-19/ 1 134 të vaksinuar, 906 të shëruar, 1021 raste të...

TIRANË, 24 shkurt /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot në lidhje me situatën e COVID-19 se në 24 orët e fundit...

Kosovë/ Tri humbje jete dhe 461 raste të reja me COVID-19

PRISHTINE, 24 shkurt /ATSH/ Në 24 orët e fundit është rritur numri i rasteve të reja me Covid-19 në Kosovë. Sipas raportit të IKSHPK-së,...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 1242 të vaksinuar, 1085 të shëruar, 1021...

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informoi sot në lidhje me situatën e COVID-19 se në 24 orët e fundit janë...

Pandemia/ Alimehmeti: Po i njëjti virus, vetëm është rritur transmetueshmëria

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ Mjeku Ilir Alimehmeti u shpreh sot se duhet vepruar për moslejimin e grumbullimeve për uljen e rasteve të infektimit me COVID-19,...

Kosovë/ 4 humbje jete dhe 368 raste të reja me COVID-19

PRISHTINE, 23 shkurt /ATSH/ -IKSHPK bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Diskutime për rregullat antikovid që duhet të...

TIRANË, 22 shkurt /ATSH – I. Vata/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, "po shohim mos gjejmë një hapësirë të biem dakord me forcat...

COVID-19/ Brataj: Jo mbyllje totale, shtrëngim masash për disa aktivitete që...

TIRANË, 22 shkurt /ATSH/ "Kemi një rritje të infektimeve tek moshat e reja, mesatarja e rasteve ditore është 1106 krahasuar me javën e pestë...

Vaksinimi i personaliteteve mbi 80 vjeç/ Braçe: Faleminderit për artin, punën,...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/- "Neveri për ata që konsiderojnë vaksinimin e personaliteteve të kategorisë mbi 80 vjeç si genocid". Kështu është shprehur këtë të dielë zv.Kryeministri...

Kosovë/ 556 të shëruar dhe 292 raste të reja me COVID-19

PRISHTINË, 20 shkurt /ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA