Ballina Etiketimet Cmime

Etiketim: cmime

LOS ANXHELES – Fituesit kryesorë të Emmy Awards

LOS ANXHELES, 21 shtator /ATSH-AFP/ - Seriali "Watchmen" dhe superheronjtë e tij të dhunshëm që ndeshen me trashëgiminë raciste të SHBA-së shkaktuan një sensacion...

Braçe denoncon abuzimin me çmimet në tregun agroushqimor në Tiranë: Grabitje...

TIRANË, 13 maj/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka denoncuar sot abuzimet me çmimet që, sipas tij, bëhen nga tregu agroushqimor në Tiranë. Braçe ka kryer një...

SINGAPOR – Rikthehet rritja e çmimit të naftës pas masave lehtësuese...

SINGAPOR, 5 maj /ATSH-AFP/ - Çmimet e naftës kanë vazhduar rritjen në Azi pas shenjave të përmirësimit të pandemisë ndërkohë që ekonomitë e mëdha...

AZI – Nafta amerikane nën 15 dollarë, niveli më i ulët...

SINGAPOR, 20 prill /ATSH-AFP/ - Çmimi i një fuçie naftë bruto amerikane u ul sot me rreth 20% me më pak se 15 dollarë...

Abuzimet me çmimet, Policia e Durrësit dhjetëra kontrolle: Procedohen 9 tregtarë

TIRANË, 4 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Policia e Durrësit në kuadër të masave kundër informalitetit ka proceduar 9 tregtarë, teksa ka zhvilluar me dhjetëra kontrolle. Policia...

Akti Normativ/ Abuzimi me çmimet, gjobë 5 milionë lekë për tregtuesit...

TIRANË, 15 mars/ATSH/ Rritja e çmimit të shitjes të të gjitha mallrave dhe produkteve ushqimore, barnave, pajisjeve mjekësore dhe shërbimeve, në krahasim me çmimin...

Kush luan me çmimet e ushqimeve e të barnave, do humbasë...

TIRANË, 13 mars/ATSH-Maela Marini/ "Kush do të luajë të zgjuarin me çmimet e ushqimeve dhe të barnave mund ta humbasë përfundimisht të drejtën të...

KINEMA – Filmi i regjisorit të ndaluar iranian fiton Berlinalen

BERLIN, 1 mars /ATSH-DPA/ - Një film i regjisorit të ndaluar iranian fitoi çmimin ''Ariu i artë'', në festivalin ndërkombëtar të filmit, Berlinale, film...

SHBA – Fituesit e ”Golden Globes”

LOS ANXHELES, 6 janar /ATSH-AFP/ - Më poshtë vijojnë fituesit në kategoritë kryesore, në përfundim të ceremonisë së 77-të të ''Golden Globes'', organizuar dje...

FOTO/Ndahen çmimet për “Smile Albania 2”, kartolina e buzëqeshjes turistike nga...

TIRANË, 10 shtator /ATSH/ - "Smile Albania2" përveçse një punësim sezonal i të rinjve në fushën e turizmit është një fushatë e fortë promovuese...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA