Ballina Etiketimet City

Etiketim: City

Gundogan nuk rinovon me City-n, Interi në sulm

TIRANË, 15 Prill /ATSH/ - Ilkay Gundogan e ka marrë vendimin për të ardhmen, duke mos e rinovuar kontratën me "Manchester City"-n, e cila...

Isko pranë “City”-t dhe “Juventus”-it, trajneri i “Realit” nuk e konsideron...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ - Isko është larg "Realit të Madritit" dhe më pranë "Torinos" dhe "Manchester City". Ky është lajmi që po qarkullon...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA