Ballina Etiketimet Chelsea

Etiketim: Chelsea

Trajneri Sarri: Puna ime është gjithmonë në rrezik

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Maurizio Sarri këmbëngul se puna e tij ishte "gjithmonë në rrezik" pas një humbje poshtëruese ndaj "Manchester City-t", që...

“United” dhe “Chelsea”, gati 100 milionë euro për Bale

TIRANË, 8 Shkurt ATSH/ - "Manchester United" ka përgatitur 100 milionë euro për transferimin e sulmuesit të "Real Madridit", Gareth Bale në merakton verore,...

Bakayoko dëshiron të qëndrojë tek “Milan”

TIRANË, 5 shkurt ATSH/ - Bakayoko ka shprehur dëshirën për të qëndruar tek "Milani". Por francezi la të kuptohet se kjo nuk varet prej...

“Chelsea” jep përsëri në huazim Batshuayin

TIRANË, 1 shkurt ATSH/ - Michy Batshuayi ka një skuadër të re. Përfaqësuesi i Belgjikës, që është në pronësi të "Chelseat" dhe ishte huazuar...

“Dortmund” kërkon mbrojtësin Christensen nga “Chelsea”

TIRANË, 31 janar ATSH/ - "Borussia Dortmund" është gati të bëjë një ofertë të rëndësishme për të rikthyer në Gjermani mbrojtësin Andreas Christensen. Lojtari danez...

Higuain: Kam ëndërruar të luaja në Premier Ligë

TIRANË, 24 janar /ATSH/ - Gonzalo Higuain u zyrtarizua si transferimi më i ri i "Chelseat". Sulmuesi argjentinas nënshkroi kontratë 6 mujore që do ta...

“Dortmundi” gjen zëvendësuesin e Pulisic

TIRANË, 24 janar /ATSH/ - Para pak javësh "Borussia Dortmund" njoftoi shitjen e Christian Pulisic tek "Chelsea" për plot 64 milionë euro. Por, 50 milionë...

“Milani” gati të blejë përfundimisht Bakayoko

TIRANË, 22 janar /ATSH/ - Gonzalo Higuain së shpejti do të bëhet një lojtar i "Chelseat" edhe falë miratimit të "Milanit" që i dha...

“Juventusi” kërkon mbrojtësin e “Chelsea”

TIRANË, 15 janar /ATSH/ - Kampionët e Italisë duan ta përforcojnë më shumë mbrojtjen. "Juventusi" duket se e ka gati emrin për të zëvendësuar Leonardo...

Barella larg “Interit” dhe “Napolit”, gati transferimi tek “Chelsea”

TIRANË, 8 janar /ATSH/ - Chelsea i Maurizio Sarri arrin të mposht konkurrencën e "Interit" dhe "Napolit", për transferimin e talentit italian Nicolo Barrela. Për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA