Ballina Etiketimet Chanel

Etiketim: Chanel

FOTO/ Koleksioni i parë pa Karl Lagerfeld, një ndërthurje mes modernes...

TIRANË, 7 maj /ATSH/ - Shefja e re kreative e "Chanel", Virginie Viard, prezantoi koleksionin e saj të parë solo për firmën luksoze franceze...

Chanel heq dorë nga lëkura e kafshëve ekzotike

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ - Vetëm këtë vit shumë firma të njohura të modës kanë adoptuar një qasje të re ndaj modës duke mos...

FOTO/ Zhytyni në valët e detit “Chanel” me koleksionin pranverë – verë...

TIRANË,10 tetor /ATSH/ - Zbathur në rërë. Kështu u prezantuan Kaia Gerber dhe modelet e tjera të zgjedhura nga Karl Lagerfeld për të paraqitur...

Mirësevini në bordin magjik të ”Chanel”

TIRANË, 6 maj /ATSH/ - Karl Lagerfeld ka mahnitur të gjithë të pranishmit në pasarelë me koleksionin e ri "Cruise 2019". Në prezantimin e...

Femra një mbretëreshë pylli në oazin natyror të Chanel-it

TIRANË, 7 Mars /ATSH/ - Detaje ikonike dhe një skenografi spektakolare që transformoi Gran Palais në një pyll vjeshte. Ky është ambjenti i këndshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA