Ballina Etiketimet Champions

Etiketim: champions

Presidenti i “Juventus” këmbëngul për VAR-in në Champions

TIRANË, 12 shtator /ATSH/ -Gjatë samitit të ECA-s, Presidenti i "Juventusit", Andrea Agnelli njoftoi “lindjen” e mundshme të një kompeticioni të tretë për klubet...

Cristiano Ronaldo nuk fshihet : Duam të fitojmë Champions

TIRANË, 22 gusht/ATSH/- Cristiano Ronaldo sapo ka mbërritur në planetin e Juventusit dhe duket se është ambientuar shumë mirë. Prania e tij i ka...

Panucci: Ronaldo e ka Championsin në gjak

TIRANË, 17 Korrik /ATSH/ - Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit Christian Panucci ka komentuar transferimin e yllit portugez Cristiano Ronaldo nga Reali i...

Inter bën mrekullinë, fiton me përmbysje ndaj Lazios, kualifikohet në Champions

TIRANË, 21 Maj/ATSH/ -Interi fiton 2-3 ndaj Lazion në sfidën e fundit dhe më të rëndësishme të sezonit dhe fiton të drejtën për të...

Spalletti: Inter beson ende tek Champions

TIRANË, 14 Maj/ATSH/ -Barazimi 2-2 i Crotones ndaj Lazio-s bën që Interi të jetë sërish në garë për një biletë në Champions League. Të...

SPORT – PSG provon përmbysjen pa Neymar përballë Realit

PARIS, 6 mars /ATSH-ANSA/ - Ekipit francez të ''Paris Saint Germain'' (PSG) i nevojitet një sipërmarrje kolosale për të kthyer rezultatin 1-3 të “Bernabeu”-t...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA