Ballina Etiketimet CASH

Etiketim: CASH

Transformimi i pagesave me karta përballë një ekonomie digjitale

TIRANË, 12 shtator /ATSH/ - Shërbimet financiare digjitale po bëhen një pjesë e rëndësishme e bankingut, ku brezi i ardhshëm i produkteve bankare dhe...

Transaksionet cash në banka po vijnë në rënie nga vit në...

TIRANË, 25 maj /ATSH/-Transaksionet me para në dorë (cash) në sportelet e bankave po vijnë në rënie nga vit në vit. Sipas Bankës së Shqipërisë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA