Ballina Etiketimet Cakaj Rome

Etiketim: Cakaj Rome

Dora e ndihmës Italisë mike në këto orë të vështira

TIRANË, 28 mars /ATSH – I. Vata/ Ministri në Detyrë për Eropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka shoqëruar sot 30 mjekët dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA