Ballina Etiketimet Buxhet. mbeshtetje

Etiketim: buxhet. mbeshtetje

Buxheti 2021/ Rritet me 1.2 miliardë lekë mbështetja për energjinë

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/ Në buxhetin e vitit 2021 janë akorduar 1.2 miliardë lekë më shumë për energjinë, krahasuar me vitin 2020. Ministrja e Financave dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA