Ballina Etiketimet Bujqësia digjitale

Etiketim: Bujqësia digjitale

100 të rinj angazhohen për startup-et në bujqësi

TIRANË, 25 tetor /ATSH/ Digjitalizimi i bujqësisë është një ndër faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e mëtejshëm dhe inovacionin në këtë sektor. Ministria e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA