Ballina Etiketimet Bujq

Etiketim: Bujq

Start up-et, nxitje prodhimit vendas dhe produkteve tradicionale

TIRANË, 19 janar /ATSH/- Mbështetja e ideve inovative (Start up-eve), si alternativa që  nxisin prodhimin vendas dhe produktet tradicionale, është risia e nismave që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA