Ballina Etiketimet Brat

Etiketim: brat

SOFT NEWS – Angelina Jolie : Divorc nga Brat Pit brënda...

UASHINGTON, 9 gusht /ATSH-ANSA/ - Angelina Jolie Pitt dëshiron të kthehet "beqare" brenda fund vitit 2018, si dhe u kërkoi avokatëve të saj të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA