Ballina Etiketimet Braçe

Etiketim: Braçe

Braçe: Zero taksë për fermerët, me Saliun, Ilirin, Lulin e Monikën...

TIRANË, 14 prill /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se fermeri paguan 0 taksë, ndërsa Sali Berisha e Ilir Meta, Lulzim...

“PS zero tatim e taksë, PD-LSI do e bëjnë 9%”/Braçe: Ata...

TIRANË, 10 prill/ATSH/- “PS nuk merr asnjë taksë në fshat për të ardhurat e bujkut, për punën me tokat, serat dhe blegtorinë”, deklaron kandidati...

Moratoriumi i gjuetisë/ Braçe-Bashës: Harroje gjuetinë në Divjakë, ti dhe ushtria...

TIRANË, 8 prill /ATSH/ “Gjueti në Divjakë, nuk do këtë më kurrë”, kështu deklaron zëvendëskryeministri, Erion Braçe. Ky reagim i Braçes vjen pas deklaratës së...

Bllokimi i fluturimeve/ Braçe: Politikë e pastër e një dysheje që...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe deklaroi sot se siguria kombëtare dhe siguria e jetës nuk u besohet më kontrollorëve të trafikut ajror që...

Braçe: Basha, gjumë përherë e në çdo rast

TIRANË, 3 prill /ATSH – I. Vata- Kreu i PD, Lulzim Basha ditën e djeshme është paraqitur për të rinovuar patentën e skaduar prej...

“Ne s’jemi si ata që vjedhin”/ Braçe: Pas investimeve nga shkolla...

TIRANË, 28 mars /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri, Erion Braçe deklaroi sot se pas investimeve në Grabian të Lushnjës të kopshtit, shkollës 9-vjeçare, rrugëve,...

Përfundon rruga e Çermave për në Divjakë/ Sezoni i ri turistik,...

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Ndërtimi i rrugës së Çermave për në Divjakë ka përfunduar dhe kjo rrugë tashmë do të ofrojë për banorët dhe...

Tubimi i PD/ Braçe: Krim mbi shëndetin e qytetarëve, e djathta...

TIRANË, 26 mars /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar në lidhje me tubimin e djeshëm të opozitës në hapje të fushatës...

Nisja e fushatës zgjedhore/ Braçe: Mandati i tretë nuk është trofe,...

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ “S’ka kohë për pushim është koha për të vijuar punën kudo. Sot, në sheshin “Skënderbej”, në orën...

Përplasja e kandidatit të PD me biznesmenin/ Braçe: Sulm real politik...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe e ka cilësuar një sulm real politik dhe kriminal ndaj Lucës përplasjen me kandidatin për deputet të opozitës,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA