Ballina Etiketimet Brace Lojrat

Etiketim: Brace Lojrat

Braçe: Lojërat e fatit të shtetëzohen, 80% e xhiros nga bastet...

TIRANË, 11 tetor /ATSH- I. Vata/ - Kryetari i Komisionit parlamentar të Ekonomisë dhe Financave, Erion Braçe kërkon kthimin në monopol shtetëror të lojërave...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA