Ballina Etiketimet Biznesmenet Rumun Elbasan

Etiketim: Biznesmenet Rumun Elbasan

Biznesmenët rumunë, interes për investime në Elbasan

TIRANË,8 nëntor /ATSH- I. Vata/ - Një grup biznesmenësh nga Rumania kanë vizituar sot qytetin e Elbasanit dhe zonat rreth tij ndërsa më pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA