Ballina Etiketimet Billboard

Etiketim: Billboard

“Billboard”: Artistet shqiptare po kryesojnë klasifikimet muzikore ndërkombëtare

TIRANË, 25 prill /ATSH/ - Këngëtaret me origjinë shqiptare kanë pasur goxha sukses vitet e fundit në skenën muzikore botërore dhe revista amerikane “Billboard”...

Ariana Grande hyn në historinë e Billboard

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ - Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100. Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e...

Bebe Rexha në listën e këngëve më të dëgjuara të 2018

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Platforma më e madhe muzikore, Billboard ka publikuar listën e 10 këngëve më të dëgjuara gjatë vitit 2018. Aty kryeson...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA