Ballina Etiketimet Bileta

Etiketim: bileta

Marrëveshja për aeroportin ‘’Nënë Tereza’’/Balla: Ulen çmimet e biletës, 99 milionë...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u ndal sot në Kuvend te projektligji për marrëveshjen e re të koncesionit...

Vizitat në 10 muze dhe parqe arkeologjike/ Bileta online me çmime...

TIRANË, 19 shtator/ATSH/ Ministrja e Kulturës, Elva Margariti, njoftoi sot se oferta e blerjes së biletave me çmime të ulëta për të vizituar 10...

ZVICËR – Parlamenti miraton vënien e taksës së karbonit në biletat...

GJENEVË, 10 qershor /ATSH-DPA/ - Pasagjerët e linjave ajrore që nisen nga Zvicra do të duhet të paguajnë taksën e emetimeve të karbonit, e...

Rinisja e transportit publik, Balluku: Nuk do të ketë rritje të...

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi se nuk do të ketë rritje të çmimit të biletës për qytetarët që...

BRUKSEL – KE refuzon planin për kuponët e udhëtimit

BRUKSEL, 5 maj /ATSH-DPA/- Plani i Gjermanisë për të lejuar ofruesit e udhëtimeve që të lëshojnë kuponë në vend të rimbursimeve për udhëtime të...

ARGJENTINË – Biletat e avionit mund të priten vetëm pas 1...

BUENOS AIRES, 26 prill /ATSH-ANSA/ - Qeveria argjentinase ka vendosur që si pjesë e masave në lidhje me pandeminë e koronavirusit, operacionet e transportit...

FOTO/Shqipëria destinacion turistik, shiten të gjitha biletat e “Kala Festival 2020”

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/Shqipëria mbetet një nga vendet me tërheqëse dhe më të kërkuara turistike. Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi thotë se këtë gjë...

Një pjesë e të ardhurave nga biletat në sitet e trashëgimisë...

TIRANË, 6 janar /ATSH/ - Për vitin 2020, një pjesë e të ardhurave nga biletat e vizitave në muze, kala, parqe arkeologjike, do të...

RUMANI – UEFA: Për Euro-2020 një milion bileta në shitje për...

BUKURESHT, 30 nëntor /ATSH-AFP/ - Një milionë bileta do të vihen në shitje nga data 4 deri më 18 dhjetor për tifozët e 20...

Të ardhurat e biletave të Këngës Magjike shkojnë për ndërtimin e...

TIRANË, 29 nëntor /ATSH/ - Kantautori dhe prezantuesi Ardit Gjebrea shprehet se të ardhurat e biletave të Këngës Magjike të këtij viti do të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA