Ballina Etiketimet Bilanci

Etiketim: bilanci

Bilanci i COVID-19 në Kosovë: 1 142 të infektuar, 30 të...

PRISHTINE, 4 qershor /ATSH/ -Kosova ka shënuar 19 raste të reja me COVID-19 duke e çuar numrin në total të të prekurve në 1,142...

FOKUS – Mbi 3.4 milionë raste me COVID-19 në mbarë botën

ANKARA, 2 maj /ATSH-AA/ - Numri i të prekurve nga koronavirusi në mbarë botën ka kaluar shifrën 3,4 milionë. Gjithsej janë regjistruar 3 401 394...

Bilanci zyrtar, identifikohen 46 viktimat e tërmetit shkatërrimtar

TIRANË, 28 nëntor/ATSH – Bilanci zyrtar i tërmetit shkatërrues që goditi vendin është thelluar në 46 të vdekur. Shifra e përditësuar në orën 18:00 raportohet...

STAMBOLL – 11 viktima pas shembjes së një pallati

STAMBOLL, 8 shkurt /ATSH-ANSA/ - Arriti në 11 persona numri i viktimave gjatë shembjes së një pallati shtatë katësh në periferi të Stambollit, në...

MEKSIKË – Arrin në 85 bilanci i viktimave nga shpërthimi i...

MEKSIKË, 21 janar /ATSH-ANSA/- Arrin në 85  persona, bilanci i viktimave të shpërthimit dhe zjarrit në një naftësjellës meksikan në zonën në Tlahuelilpan, në...

SHBA – 42 viktima pas zjarreve shkatërrimtare, më i larti në...

PARADISE, 13 nëntor /ATSH-ANSA/-  Është rritur në 42 numri i të vdekurve dhe në mbi 200 ai i të humburve nga zjarret shkatërruese në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA