Ballina Etiketimet Bilanc

Etiketim: bilanc

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19, mbi 438 000 të vdekur...

PARIS, 16 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 8 090 290 raste infektimi dhe 438 250 të vdekur u regjistruan sot në 196 vende...

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19, gati 8 milionë të infektuar...

PARIS, 15 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 7 970 180 raste infektimi dhe 434 214 të vdekur  u regjistruan sot në 196 vende...

FOKUS – Bilanci i pandemisë së COVID-19 në botë, mbi 7,7...

PARIS, 14 qershor/ATSH-AFP/ – Pandemia e koronavirusit të ri ka shkaktuar të paktën 430 289 të vdekur në botë që prej shfaqjes në Kinë...

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19 në botë

PARIS, 11 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 7 436 660 raste infektimi dhe 417 773 të vdekur  u regjistruan sot në 196 vende...

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19, mbi 7 milionë të infektuar...

PARIS, 10 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 7 294 130 raste infektimi dhe 412 926 të vdekur  u regjistruan sot në 196 vende...

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19, mbi 3,1 milionë të shëruar...

PARIS, 9 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 7 169 550 raste infektimi dhe 407 914 të vdekur  u regjistruan sot në 196 vende...

SHBA – Bilanci i viktimave nga COVID-19 në 24 orë në...

UASHINGTON, 9 qershor /ATSH-AFP/ - Koronavirusi i ri ka shkaktuar 450 të vdekur në 24 orët e fundit në SHBA, sipas Universitetit Johns Hopkins,...

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19, gati 6,7 milionë të infektuar...

PARIS, 5 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 6 696 690 raste infektimi dhe 392 878 të vdekur  u regjistruan sot në 196 vende...

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19, mbi 6,5 milionë të infektuar...

PARIS, 4 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 6 563 710 raste infektimi dhe 387 280 të vdekur  u regjistruan sot në 196 vende...

FISHË TEKNIKE – Bilanci i COVID-19, të paktën 2 768 700...

PARIS, 3 qershor /ATSH-AFP/ - Më shumë se 6 440 940 raste infektimi dhe 382 016 të vdekur  u regjistruan sot në 196 vende...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA