Ballina Etiketimet Bilanc

Etiketim: bilanc

KQZ: Partitë politike të dorëzojnë raportin financiar 2018

TIRANË, 20 shkurt /ATSH - I. Vata/ - Komisioni Qendror i Zgjedhjeve u kujton partive politike të dorëzojnë raportin financiar për vitin 2018, pasi...

Parisi në zi, përshkallëzohet bilanci në dhjetë të vdekur pas zjarrit...

PARIS, 5 shkurt /ATSH-AFP/ - Të paktën dhjetë persona vdiqën dhe një tjetër u plagos në gjendje kritike për jetën pas një zjarri të...

BRAZIL – Përshkallëzohet bilanci në 134 të vdekur pas shembjes së...

RIO DE XHANEIRO, 4 shkurt /ATSH-AFP/ - Bilanci i shembjes së një dige pranë një miniere në Brumadinho, në juglindje të Brazilit u përshkallëzua...
video

Punët e 5 viteve e gjysëm në Energjetikë dhe Infrastrukturë

TIRANË, 16 janar/ATSH/ - Pas dekretimit të shkarkimit të tij si ministër i Energjisë dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri bëri një bilanc të punëve të...

RUSI – 37 viktima pas shpërthimit të gazit në një bllok...

MOSKË, 3 janar /ATSH-DPA/ - Trupat e 37 personave janë gjetur deri tani, pas shpërthimit të gazit në qytetin rus të Magnitogorskut, që pasoi...

INDONEZI – Arrin në 373 numri i të vdekurve pas cunamit...

XHAKARTA, 24 dhjetor /ATSH-AFP/ - Bilanci i cunamit në Indonezi u rrit në 373 të vdekur dhe kësaj shifre i shtohen edhe 1 400...

INDONEZI – 281 të vdekur nga cunami vullkanik

XHAKARTA, 24 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Numri i viktimave të cunamit vullkanik u rrit në 281, njoftoi zëdhënësi i Agjencisë Indonaziane Menaxhimin e Fatkeqësive, Sutopo...

FRANCË – Përshkallëzohet bilanci i sulmit në Strasburg, viktima e katërt...

STRASBURG, 14 dhjetor /ATSH-AFP/ - Viktima e katërt e sulmit të Strasburgut është një gazetar i ri italian, Antonio Megalizzi, 28 vjeç, njoftuan sot...

“Bajerni” me bilanc pozitiv, por mungojnë rezultatet në Bundesligë

TIRANË, 14 dhjetor /ATSH/ - Edhe pse rezultatet nuk janë të kënaqshme për "Bajernin" këtë sezon, vjen një lajm i mirë për sa i...

KALIFORNI – 59 të vdekur nga zjarret masive

KALIFORNI, 15 nëntor /ATSH-AFP/ -  Vatrat masive të zjarrit që kanë shkaktuar të paktën 59 të vdekur, sipas një bilanci të ri, vijojnë edhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA