Ballina Etiketimet Biblioteka e Korçes

Etiketim: biblioteka e Korçes

video

Biblioteka e re e Korçës, më shumë hapësira sociale dhe kulturore...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/ - Qyteti i Korçës tashmë do të ketë një bibliotekë e cila i përmbush të gjitha kushtet dhe standardet për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA