Ballina Etiketimet Belsh

Etiketim: Belsh

FOTO/ Belsh, qytetarët lehtësira për marrjen e mbi 150 shërbimeve bashkëkohore

TIRANË, 27 mars /ATSH/ - Me hapjen e zyrës me një ndalesë, në Belsh marrin fund ecejaket në Elbasan dhe Cërrik, për shërbime që...

Belsh/ Hapet zyra me një ndalesë, 150 shërbime për qytetarët

TIRANË, 15 mars/ATSH/ Agjencia e Ofrimit të Shërbimeve Publike të Integruara, ADISA, çeli sot zyrën me një ndalesë pranë bashkisë Belsh, e cila do...

Rruga Cërrik-Belsh-Kuçovë-Ura Vajgurore, frymëmarrje të re bujqësisë dhe agroturizmit

TIRANE, 23 nëntor/ATSH/- Aksi rrugor Cërrik-Belsh-Kuçovë-Ura Vajgurore që lidh Beratin me Elbasanin ka përfunduar duke krijuar mundësi të reja për bujqësinë, agroturizmin dhe biznesin...

Belsh, faza e dytë e Rilindjes Urbane, projektohet unaza rreth liqenit

TIRANË, 10 nëntor/ATSH/ Projekti i Rilindjes Urbane së Belshit po hyn në fazën e dytë të tij, me përmbylljen e unazës së plotë përreth...
video

Liqeni i Seferanit, destinacioni i fundjavës mes argëtimit dhe aktiviteteve sportive

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/284186685534442/ TIRANË, 27 tetor /ATSH/ - Liqeni i Seferanit është gati për vizitorët për pak aventurë mbi ujë. Turistët e aventurës mund të marrim kayaket...
video

Bujtina të reja në Belsh, zgjerohet oferta turistike

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/353380492070420/?t=1 Klosi: Zhvillojmë agroturizmin, gatime bio dhe turizëm aventure TIRANË, 14 tetor /ATSH/- Belshi një pikë turistike pranë qytetit të Elbasanit, mund të vizitohet në verë,...

“Nymfa e Liqeneve” një atmosferë festive traditash

TIRANË, 14 shtator /ATSH/ - Festa Lokale "Nymfa e Liqeneve" ju mirëpret sot dhe nesër në Belsh. Festa ka për qëllim promovimin e bukurive...
video

Projekti i Rilindjes Urbane e transformoi Belshin në një destinacion tërheqës...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155852720576523/ TIRANË, 2 qershor/ATSH/- Belshi falë zbatimit të projektit të Rilindjes Urbane është kthyer në destinacionin kryesor të turizmit për Shqipërinë e Mesme, por qeveria...

Rilindja Urbane transformoi Belshin, zhvillim agroturizmit

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155852396921523/ TIRANË, 2 qershor/ATSH-Maela Marini/ - Projektet e "Rilindjes Urbane" kanë transformuar Belshin, ku tashmë janë ndërtuar edhe strukturat e para të agroturizmit, duke i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA