Ballina Etiketimet Beci

Etiketim: beci

Benet Beci emërohet drejtor i KESH

TIRANË, 28 janar/ATSH/ Këshilli Mbikëqyrës i shoqërisë KESH sh.a ka pranuar sot dorëheqjen e Administratorit të Shoqërisë, Agron Hetoja dhe ka emëruar Benet Becin...

Rruga e Lumit të Vlorës, vazhdon puna edhe për veprat e...

TIRANË, 12 nëntor /ATSH/ - Fondi Shqiptar për Zhvillim vijon punën për rikonstruksionin e rrugës së Lumit të Vlorës. Fondi Shqiptar për Zhvillim, sqaron se...

Riparohen plasaritjet e izoluara në segmentin Tre Urat – Çermë Sektor

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/-Në segmentin Tre Urat – Çermë Sektor në Unazën Bujqësore të Divjakës përfunduan riparimet e nënbazës, ndërsa shumë shpejt fillon puna edhe...

Beci: 122 milionë euro dhe 5 programe të reja investimesh në...

TIRANË, 10 nëntor /ATSH/- Fondi Shqiptar i Zhvillimit (FSHZH) me një financim prej 122 milionë eurosh nga buxheti i vitit 2019, do të realizojë...

Shëngjin–Velipojë për vetëm 19 minuta, investimi strategjik i qeverisë prej 3.8...

TIRANË, 8 maj/ATSH/ - Projekti infrastrukturor Shëngjin–Velipojë është një investim strategjik mjaft i rëndësishëm i qeverisë me vlerë 3.8 miliardë lekë. Drejtori i Fondit të...

Aksi i ri Milot-Balldre me 6 korsi, tunel 850 metra që...

TIRANE, 8 Maj/ATSH/-Ndërtimi i aksit rrugor Milot-Balldren do të mundësojë integrimin në të gjithë zonën me një potencial për zhvillimin e turizmit dhe do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA