Ballina Etiketimet Baste

Etiketim: baste

Mbyllja e basteve, 500 milionë euro do t’u kthehen familjeve shqiptare

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/- "500 milionë euro nuk do të shkojnë më për llumin, por do të mbeten në familje për konsum normal, si dhe...

Mbyllja e kazinove dhe basteve, Rama: 90% e grave dhe vajzave...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1996268497331562/ TIRANË, 27 Tetor/ATSH/- "Ia arritëm t'ia dalim aty ku në fakt u thyem disa vjet më parë si rezultat i një presioni të jashtëzakonshëm...

Mbyllja e basteve, vendimi më i rëndësishëm për mbrojtjen e familjes

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/477561409399412/ TIRANË, 26 tetor/ATSH/ "90% e grave shqiptare e mbështetën vendimin për mbylljen e basteve dhe kazinove, ndërkohë që opozita, edhe këtë herë, nuk mori...

Mbyllja e basteve godet krimin në vatrën e vet më aktive

TIRANË, 25 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Mbyllja e pikave të basteve dhe kazinove mbron fëmijët, familjet dhe ekonominë dhe godet krimin në një nga vatrat e...

1 në 4 persona të lojërave të fatit mendojnë vetëvrasjen

TIRANË, 25 tetor/ATSH-Maela Marini/ 1 në 4 persona të lojërave të fatit kanë menduar të paktën një herë të vrasin veten, ndërsa 73 % e...

Nga 1 janari 2019, skuadër dixhitale për mbylljen e basteve online...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/183222062564868/ TIRANË, 25 tetor/ATSH-Maela Marini/ Nga 1 janari 2019 do të funksionojë një skuadër dixhitale për mbylljen e të gjitha faqeve të basteve online jashtë...

Vota në bllok e PS për mbylljen e basteve, përgjigje ndaj...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/722887308071631/?t=1 TIRANË, 25 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Vota në bllok e Partisë Socialiste për ndalimin e pikave të basteve dhe kazinove do të tregojë sot qartë se...

Mbyllja e basteve, kundërpërgjigja e duhur ndaj një kanceri social

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/340280073404924/ TIRANË, 25 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Sot i japim kundërpërgjigjen e duhur aktivitetit të lojërave të fatit, në emër të një shoqërie të prekur seriozisht nga...

Rama: “Ndalimi i bixhozit” të enjten në Kuvend, mesazh i qartë...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Kuvendi i Shqipërisë do të votojë të enjten për projektligjin për ndalimin e bixhozit, si një mesazh i qartë ndaj krimit...

Në Francë, Itali e Gjermani, burg për hapjen e pikave të...

TIRANË, 22 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Në vendet më të forta e më të zhvilluara të Europës, si në Francë, në Itali apo në Gjermani shkon në...

MOST POPULAR

HOT NEWS