Ballina Etiketimet Basha

Etiketim: Basha

Basha: Rama nuk e ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi...

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha deklaroi sot se kryeministri Rama nuk e ka mendjen tek njerëzit, por te pasurimi...

Basha përdor një video të Elvis Naçit të 2018-ës/ Rama publikon...

TIRANË, 24 janar/ATSH/  “Jam ndier shumë keq dhe më janë kthyer edhe njëherë dhimbja e trishtimi. Nuk mund të përdorin një video timen dhe...

“Opozita është e bashkuar”/ Basha: Na bashkon domosdoshmёria pёr tё larguar...

TIRANË, 23 janar/ ATSH/  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se Partia Demokratike ka një program të qartë dhe të zbatueshëm për...

Basha kujton Ibrahim Rugovën: Yll polar për të ardhmen e Kosovës

TIRANË, 23 janar/ATSH/ "Ibrahim Rugova, shqiptari që udhëhoqi lëvizjen më të madhe paqësore në Europën moderne vijon të mbetet një shembull i europianizmit dhe...

Basha: Kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, koha për ndryshim

TIRANË, 22 janar/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se "kostoja e jetesës është rritur dita-ditës". Basha postoi një video të një familjari...

Basha: Ka ardhur koha të sjellim shpresë dhe zhvillim për vendin...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kreu i PD-së, Lulzim Basha deklaron se kryeministri Edi Rama shkatërroi ekonominë dhe i detyroi të rinjtë që të ikin nga...

Basha kujton Pjetër Arbnorin: Politikan i rrallë, nuk bëri kurrë kompromis...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kujtoi sot Pjetër Arbnorin në 86-vjetorin e lindjes, duke e cilësuar një politikan të rrallë,...

“Basha i njehsuar me oligarkët, jeton në vilat e tyre”/ Topalli...

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama përmes një videoje, vuri sot përball deklaratat e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një studio televizive...

Basha: Rama premtoi se do ulte çmimin e energjisë, por gënjeu

TIRANË, 17 janar /ATSH/ Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha publikoi sot një video ku qytetarët shprehin shqetësimet e tyre të përditshme. Basha shprehet se...

Basha: Mirënjohës BE-së për mbështetjen ndaj Shqipërisë në momente të vështira

TIRANË, 16 janar/ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se sulmet ndaj Bashkimit Europian dhe vendeve anëtare nuk e mbulojnë dot dështimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA