Ballina Etiketimet Basha Veseli

Etiketim: Basha Veseli

Basha-Veseli: Unitet dhe bashkim i faktorit politik shqiptar

TIRANË, 12 shtator /ATSH - I. Vata/ - Kryetari i Partisë Demokratike Luzim Basha pas takimit me Kryetarin e Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA