Ballina Etiketimet Bare

Etiketim: bare

Zgjedhjet e 30 qershorit, Bare: Askush nuk do cenojë të drejtën...

TIRANË, 15 maj /ATSH-A.ALLA/ - Deputeti i Partisë Socialiste, Besnik Bare i ftuar në një studio televizive garantoi qytetarët që pavarësisht atyre çka pretendon...

Zgjedhjet vendore, Bare: Të vendosur të respektojmë Kushtetutën

TIRANË, 3 maj/ATSH-Maela Marini/ "Lulzim Basha ka dështuar, si kur ka qenë në drejtimin e institucioneve në mazhorancë edhe tani që është në opozitë,...

Ngjarja e Rinasit, Bare: Koncesionari duhet të garantonte sigurinë

TIRANË, 12 prill/ATSH/ - Deputeti i Partisë Socialiste, Besnik Bare duke iu referuar ngjarjes së Rinasit, theksoi se koncesionari dështoi që të garantonte sigurinë...

Protesta e studentëve, Bare: Edhe Izraeli me Palestinën ulen për bisedime

TIRANË,  10 dhjetor/ATSH/ - Mungesa e komunikimit mes studentëve dhe qeverisë, sipas deputetit të Partisë Socialiste, Besnik Bare është e ndikuar nga një instrumentalizim...

SOFT NEWS – Koktejle “Kim” apo “Trump”, samiti frymëzon baret dhe...

SINGAPOR, 11 qershor /ATSH-AFP/ - Tacos "El Trumpo" apo "Njeriu-raketë", koktejlet "Bromance", "Trump" apo "Kim"... Menutë e restoranteve dhe bareve konkurrojnë me imagjinatën, një ditë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA