Ballina Etiketimet Bare

Etiketim: bare

Suga kërkon ndjesë për dy deputetë që endeshin… bareve!

TOKIO, 27 janar /ATSH-DPA/ - Kryeministri japonez kërkoi falje pasi dy ligjvënës të koalicionit qeverisës kalonin kohën e lirë në baret e Tokios, ndërsa...

Baret dhe restorantet të respektojnë protokollet antiCOVID/ Humbja pas sjelljes përqeshëse...

TIRANË, 22 tetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se lufta me armikun e padukshëm është një luftë tejet e vështirë në aspektin shëndetësor,...

LOMBARDI – Mbyllen baret dhe restorantet për shkak të COVID-19

ROMË, 17 tetor /ATSH-AFP/ - Lombardia, rajoni italian më i prekur nga vala e dytë e COVID-19, mbyll që nga sot të gjitha baret...

PRAGË – Mbyllen baret dhe restorantet për shkak të rritjes së...

PRAGË, 13 tetor /ATSH-AFP/ - Qeveria çeke njoftoi mbylljen, duke nisur nga nesër, të restoranteve dhe bareve në të gjithë vendin, si dhe ndalimin...

Sfidat e tetorit/ Manaj: Vetëbesim për fitore; Bare: Japim 100% në...

TIRANË, 8 tetor /ATSH/ Dy futbollistët e ekipit kombëtar shqiptar, Rei Manaj dhe Keidi Bare kanë dalë në një konferencë për mediet ku kanë...

COVID-19 – Brukseli mbyll kafenetë dhe baret

BRUKSEL, 7 tetor /ATSH-AFP/ - Kafenetë dhe baret do të mbyllen duke nisur nga nesër në të gjithë territorin e rajonit të Brukselit për...

FRANCË – Parisi drejt mbylljes së bareve, por jo të restoranteve

PARIS, 3 tetor /ATSH-ANSA/ - Infeksionet me COVID-19 në të gjithë botë nuk po ndalen, duke arritur në 35 milionë. Ndërkohë, në Paris përkeqësohet situata...

COVID-19 – Parisi përgatitet për mbylljen e bareve

PARIS, 4 tetor /ATSH-AFP/ - Përballë rritjes së vazhdueshme të rasteve me COVID-19, qeveria franceze do të njoftojë sot mbylljen që prej javës së...

Nga 1 tetori hapen baret, restorantet dhe pishinat në ambientet e...

Tiranë, 27 shtator/ATSH/ Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar protokollet e sigurisë për hapjen e bareve, restoranteve dhe pishinave në ambientet e mbyllura.  Lajmin...

Aktivitet në kundërshtim me Aktin Normativ antiCovid/ 1 milion lekë gjobë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Policia e Shkodrës ka ndëshkuar me nga 1 milion lekë gjobë, pronarët e 3 lokaleve, pasi kanë ushtruar aktivitetin në kundërshtim...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA