Ballina Etiketimet Bardhi

Etiketim: Bardhi

Bardhi në Gramsh: Plani ynë i matshëm, konkret, i llogaritur 

TIRANË, 10 prill/ATSH/- Në një takim me banorët e Gribës në Gramsh, Drejtuesi Politik për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, u shpreh se angazhimet...

Bardhi në Rrajcë: Fshati do dal nga varfëria, plani ynë sjell...

TIRANË, 9 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi zhvilloi një takim me banorët e Rrajcës në Përrenjas. “Të jem...

Bardhi me fermerët në Cërrik: Subvencion për çdo fermer mbi bazën...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, pati një bashkëbisedim me fermerët e zonës së Lumasit...

Bardhi me gratë në Cërrik: E ardhmja e fëmijëve, më e...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, gjatë një takimi me gra në Cërrik kërkoi angazhimin e tyre për të...

Bardhi: Subvencionet me para në dorë fermerëve, garanci për shitjen e...

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi u ndal gjatë turit të tij në një fabrikë vaji ulliri në Belsh,...

Bardhi me fermerët e Dumresë: Plani i PD me subvencionet shpëton...

TIRANË, 3 prill /ATSH – I. Vata- Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi dëgjoi shqetësimet e fermerëve në zonën e Dumresë dhe...

Bardhi: Programi i i PD i fokusuar te ekonomia dhe biznesi

TIRANË, 31 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, u takua me pronarët e hoteleve dhe shërbimeve në...

Bardhi në Gramsh: Do thyejmë traditën e votimit me tifozllëk, llogaridhënia...

TIRANË, 28 mars /ATSH – I. Vata/ Gjatë një takimi me banorë të Gramshit, ku ka prezantuar kandidatin për deputet, mjekun e njohur Fadil...

Bardhi me fermerët në Gramsh: Qeveria e hoqi tërësisht vëmendjen nga...

TIRANË, 26 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi ka zhvilluar sot një takim me fermerët në Gramsh. Në...

Bardhi me të rinjtë në Cërrik: Sillni në fuqi politikën që...

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD-së Gazment Bardhi ka zhvilluar sot një takim me të rinj të zonës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA