Ballina Etiketimet Barcelona

Etiketim: Barcelona

FUTBOLL – Valverde: Nuk i trembemi “Mançesterit”

TIRANË, 15 prill/ATSH/ - Trajneri i ekipit të “Barcelonës”, Ernesto Valverde gjatë një konference për mediet u shpreh se nuk është duke menduar për...

Lionel Messi drejt fitimit të “Këpucës së Artë”

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Lionel Messi duket i pacenuar në garën për të fituar Këpucën e Artë në Europë, si golashënuesi më i...

Joviç refuzon “Barcelonën”

TIRANË, 11 prill /ATSH/ - Luka Joviç nuk do të transferohet te "Barcelona" në merkaton e kësaj vere. Edhe pse është dëshira e parë e...

Jordi Alba: Mos bëni krahasime Vinicius-Messi

TIRANË, 1 Mars /ATSH/ - "Real Madrid" dhe "Barcelona" u përballën dy ditë më parë në gjysmëfinale të Kupës së Mbretit, ndërsa nesër “El...

“Inter”, shumë pranë kroatit Rakitiç

TIRANË, 20 shkurt ATSH/ - Pasi arriti të bindte Diego Godinin, që në fund të sezonit do t’i japë lamtumirën "Atletikos së Madridit", klubi...

“Barcelona” rinovon me trajnerin Valverde

TIRANË, 15 shkurt ATSH/ - Ernesto Valverde dhe "Barcelona" do të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre edhe sezonin e ardhshëm. Trajneri ka marrë besimin e drejtuesve...

Valverde mohon problemet fizike të Messi-t

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ - Trajneri i "Barcelonës" Ernesto Valverde hodhi poshtë zërat se Lionel Messi nuk ishte i aftë për të luajtur në...

Raiola pengon transferimin e De Ligt tek “Barcelona”

TIRANË, 6 shkurt ATSH/ - E përditshmja katalanase "El Mundo Deportivo" ka zbuluar arsyen pse po vështirësohet arritja e marrëveshjes mes "Barcelonës" dhe "Ajaxit"...

Messi mbetet në dyshim të madh për “El Clasico”

TIRANË, 5 shkurt ATSH/ - Të mërkurën "Barcelona" dhe "Reali i Madridit" do të ndeshen në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Mbretit. Lionel Messi...

“United” dhe “Barcelona” mendojnë shkëmbimin e Mata me Coutinho

TIRANË, 31 janar ATSH/ - Dy klubet e mëdha europiane mund të nisin bisedimet për një shkëmbim lojtarësh. Philippe Coutinho po luan pak te Barcelona...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA