Ballina Etiketimet Barbara bush

Etiketim: barbara bush

SHBA – Homazh plot me emocion për ish-Zonjën e Parë, Barbara...

HUSTON 22 prill /ATSH-AFP/ - Ish-presidentë, familjarë dhe miq u mblodhën sot për t'i dhënë lamtumirën e fundit ish-Zonjës së Parë të SHBA-së, Barbara...

SHBA – Vdes ish-zonja e parë Barbara Bush

UASHINGTON, 18 prill /ATSH-AFP/ - Barbara Bush, bashkëshortja e ish-presidentit amerikan, George H. W. Bush dhe mamaja e ish-presidentit, George W. Bush vdiq sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA