Ballina Etiketimet Banesa individuale

Etiketim: banesa individuale

Rindërtimi/ Dyert e shtëpive të reja vazhdojnë të hapen njëra pas...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Rindërtimi vazhdon çdo ditë në të katër programet, banesat individuale, grantet e rikonstruksionit, objektet arsimore dhe themelet e para të pallateve...

Rindërtimi/ Miratohet fondi për 432 banesa në Tiranë, 300 në Vorë,...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Këshilli i Ministrave miratoi sot vendimin për përdorimin e fondit të rindërtimit për financimin e rindërtimit të banesave individuale në bashkitë...

Banesa individuale antisizmike nga Turqia

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në mbledhjen e dytë të Komitetit Kombëtar të Rindërtimit se, është momenti që mund të...

386 projekte për rindërtim në dispozicion të donatorëve dhe fondacioneve

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në mbledhjen e dytë të Komitetit Kombëtar të Rindërtimit se, “janë 386 dosje projektesh për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA