Ballina Etiketimet Balla

Etiketim: Balla

Balla: Basha të sqarojë, në aleancë me Metën kundër Drejtësisë së...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ "Që Ilir Meta ka qenë dhe vazhdon të jetë kundër Reformës në Drejtësi, s’ka asnjë dyshim", tha sot kryetari i grupit...

Balla: Mbështetje biznesit të vogël dhe taksimit të ndershëm

TIRANË, 23 shkurt/ATSH/ "Zerimi i tatimfitimit për bizneset deri në 14 milionë lekë dhe e TVSH për çdo biznes deri në 10 milionë lekë...

Investigimi III/ Balla: Berisha privatizoi kompleksin “Partizani” tek persona të përfaqësuar...

TIRANË, 22 shkurt /ATSH – I. Vata/ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla publikoi sot të dhënat e investigimit (pjesa III)...

“Gjuha shkon ku dhemb dhëmbi”/ Balla reagon ndaj Bashës: Po orvatet...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla reagoi sot pas deklaratës së kreut të PD-së, Lulzim Basha se ai...

Këshilli Kombëtar i Integrimit Europian/ Balla: Bujqësia potencial për zhvillim, siguron...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH/ Këshilli Kombëtar i Integrimit Europian u mblodh sot për të diskutuar mbi ecurinë e zbatimit të rekomandimeve të Komisionit Europian në...

“Në Elbasan legalizuam 25 herë më shumë banesa se qeverisja e...

TIRANË, 22 shkurt/ATSH-Maela Marini/ Në 7 vite e gjysmë në qarkun e Elbasanit janë legalizuar 16 mijë banesa, ose 25 herë më shumë se...

Vota e shqiptarëve jashtë vendit/ Balla: Kuvendi ka miratuar kuadrin ligjor,...

TIRANË, 21 shkurt /ATSH/ Sekretari i Përgjithshmë i Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se, "Kuvendi i Shqipërisë e ka miratuar të gjithë kuadrn...

Elbasani në aksin strategjik të investimeve/ Balla: Dyfishuam punësimin, e kthyem...

  TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, tha se Elbasani është pjesë e projektit “Shqipëria 2030” dhe pjesë e...

Balla: Kur Basha ishte në qeverisje mbaronin vitin shkollor 30 mijë...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi sot një bashkëbisedim me votuesit për herë të parë në Elbasan. Në...

Investimet në rrjetin e shpërndarjes së energjisë në Librazhd/ Balla: Ulet...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/ 1867 abonentë të zonave malore të Librazhdit dhe Prrenjasit janë përfitues të investimit të OSHEE me rrjetin e ri ABC i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA