Ballina Etiketimet Balla

Etiketim: Balla

“Deputeti që duam”/ Balla këshillë kandidatëve të rinj: Marrëdhënien më të...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ -Kreu i grupi parlamentar të PS, Taulant Balla ishte sot i pranishëm në aktivitetin “Deputeti që duam”, me disa prej...

Balla takim me artistët: Rivitalizimi i kalasë, do ta kthejë Elbasanin...

TIRANË, 28 shkurt/ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Elbasanin, Taulant Balla zhvilloi këtë fundjavë një takim me artistët, ku ndanë mendime...

Transformimi i Gramshit, tërësisht i harruar gjatë qeverisjes së PD

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla publikoi sot një video ku tregohet transformimi rrënjësor që ka pësuar...

Balla nga Elbasani: Qeveria Rama ka trefishuar ndihmën ekonomike për familjet...

TIRANË, 27 shkurt /ATSH/ Drejtuesi Politik i Paetisë Socialiste për Qarkun e Elbasanit Taulant Balla teksa zhvilloi një takim me përfaqësues të Biznesit të...

E paditi në SPAK/ Balla i përgjigjet Bardhit: Kur të dalë...

TIRANË, 26 shkurt /ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim me përfaqësuesit e biznesit të vogël...

Investime në rrjetin e shpërndarjes së energjisë në Elbasan, Balla: Teknologji...

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Rreth 1300 abonentë janë përfitues të investimit të ri që OSHEE është duke kryer për rikonstruksionin e rrjetit TU me kabllo...

Balla: Kundërshtari im në Elbasan nuk janë Kryemadhi dhe Bardhi, por...

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/ "Kundërshtari im në Elbasan nuk janë Monika Kryemadhi dhe Gazment Bardhi, por ato zyra shteti që ende nuk ofrojnë shërbime ndaj...

Balla takim me të rinjtë në Elbasan: Qeveria Rama për arsimin...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ "Partia Socialiste në mandatin e tretë do të vijojë të ketë vëmendjen në arsimin profesional". Kështu u shpreh sekretari i përgjithshëm i...

Balla: Të rinjtë dinë të bëjnë dallimin mes kohës kur diplomat...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi sot në Librazhd, një takim me të rinj që janë votues...

Balla: Basha të sqarojë, në aleancë me Metën kundër Drejtësisë së...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ "Që Ilir Meta ka qenë dhe vazhdon të jetë kundër Reformës në Drejtësi, s’ka asnjë dyshim", tha sot kryetari i grupit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA