Ballina Etiketimet Balla

Etiketim: Balla

Ishte në gjendje të amortizuar, rikonstruktohet Zyra Postare Librazhd/ Balla: Shërbime...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Zyra Postare Librazhd është një nga zyrat e rikonstruktuara dhe të modernizuara në shërbim të publikut. Kryetari i grupit parlamentar të Partisë...

“Ata që janë përmendur i keni në Presidencë”/ Balla për përgjimet:...

TIRANË, 25 janar/ATSH-Maela Marini/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "po vazhdojmë konsultimet e nevojshme për të garantuar...

Rrëfimi i veçantë/ Taulant Balla tregon si u njoh me bashkëshorten...

TIRANË, 24 janar/ATSH/ Të ftuar sot në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare, ka qenë kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant...

Rikonstruktohet nënstacioni elektrik në Librazhd, Balla: I shërben 45 mijë banorëve,...

TIRANË, 24 janar/ATSH/  Investimi kapital që OSHEE ka kryer në nënstacionin elektrik të Librazhdit, me një vlerë prej 1.5 milionë dollarë, zgjidh një herë...

Sektori fason i rëndësishëm për punësimin/ Balla: Me tatimin progresiv ulëm...

TIRANË, 23 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla vizitoi sot një biznes fason në Elbasan, ku theksoi se "sektori fason...

“21 Janari ka mbetur i pazbardhur”/ Balla: Rasti i vetëm kur...

TIRANË, 21 janar/ATSH- Maela Marini/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla u shpreh se "rihapja e hetimit të ngjarjes së 21...

“Trashëgimia e dhunës”/ Nga 1997, te 21 Janari dhe protestat e...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla publikoi sot një video përmbledhëse duke sjellë në kujtesë disa prej zhvillimeve...

Mungesa në familjen e Aleks Nikës/ Balla: Drejtësia e re duhet...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi sot se "drejtësia e re duhet të marrë përgjegjësitë dhe të...

10 vite nga masakra e 21 Janarit/ Balla: Hetimi s’mund të...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ "10 vite nga masakra e 21 Janarit, drejtësia e re duhet të marrë përgjegjësitë dhe të hetojë urdhëruesit", deklaroi sot kryetari...

Balla, takime me banorët në Elbasan: Krenar që Shqipëria nuk mbeti...

TIRANË, 19 janar /ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla zhvilloi disa takime me banorët e qytetit të Elbasanit. Numri dy i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA