Home Tags Balla

Tag: Balla

‘Bastet’ me procedurë të përshpejtuar në Kuvend

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/292440764924681/ TIRANË, 18 tetor /ATSH-Gjergji Mima/ -Kuvendi do të shqyrtojë në seancën e radhës atë të 25 tetorit ndryshimet në projektligjin për Lojërat e fatit...

Balla kallëzon në Prokurori, Bashën, Salianjin dhe Florenc Hoxhën

TIRANË, 18 tetor /ATSH/ -Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka kallëzuar sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda kreun e...

Fluturimet charter, Balla padit për shpifje Salianjin

TIRANË, 14 tetor /ATSH/- Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka paditur sot në gjykatë, deputetin e partisë Demokartike Ervin Salianjin, pas...

Akuzat e PD-së për fluturimet charter, Balla: Të hënën padia e...

TIRANË, 13 tetor/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Basha i konsideroi sot shpifje akuzat e deputetit demokrat, Ervin Salianji se ka udhëtuar...

“Tetori rozë”, Balla: Sensibilizim kombëtar, politikanët të lënë akuzat

TIRANË, 13 tetor/ATSH/ "Të paktën gjatë këtij muaji politikanët duhet të kishin mbyllur gojën nga akuzat e kundërakuzat dhe të gjithë të flisnim vetëm...

Balla-Bashës: Me lekët që do paguash si shpifës, do të ndërtoj...

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ "Me lekët që Lulzim Basha do të paguajë si shpifës, unë do të rindërtoj një kopsht të ri në Librazhd". Kështu deklaroi...

Denoncimi i Salianjit, Balla-Bashës: Nuk kam folur kurrë me Alizotin

TIRANË, 11 tteor/ATSH/ Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla deklaroi sot se "nuk ka folur asnjëherë në telefon me kunatin e 'Babales'",...

Padia ndaj Bashës, Balla: T’i japim fund politikës së turpshme të...

TIRANË, 10 tetor/ATSH-Maela Marini/ " I bëj thirrje prokurorisë që ta çojë çështjen deri në fund sepse duhet t'i japim fund kësaj politike të...

“Xhisiela”, Rama: Nëse Balla rezulton i përfshirë, i hap rrugën arrestimit...

TIRANË, 8 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Pamjet filmike të komisariatit të Fushë-Krujës janë të depozituara në Prokurori, dhe nëse aty figuron Taulant Balla, unë do të...

“Çështja Nuhu”, Balla-Bashës: Po gënjen, javën tjetër në Gjykatë

TIRANË, 6 tetor/ATSH/ - Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla akuzoi sot kreun e PD-së, Lulzim Basha, për përfshirjen direkte në...

MOST POPULAR

HOT NEWS