Ballina Etiketimet Balla SPAK

Etiketim: Balla SPAK

Privatizimi i kompleksit Partizanit/ Balla padit në SPAK, Berishën dhe dhëndrin...

TIRANË, 24 nëntor/ATSH – I. Vata/ Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka dorëzuar një kallëzim penal në SPAK, për privatizimin e...

Balla: SPAK do luftojë korrupsionin dhe krimin e organizuar në të...

TIRANË, 19 dhjetor  /ATSH - I. Vata/- Kryetari i grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka përshëndetur sot krijimin e Struktura e Prokurorisë së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA