Ballina Etiketimet Balla Babale

Etiketim: Balla Babale

video

Balla: 100 mijë euro për kokë në oborrin e PD për...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/177958879784017/?t=1 TIRANË, 11 tetor /ATSH- I. Vata/ - “Regjistrimi që ka Prokuroria tregon qartë se në bisedat e tyre, “Babalja” dhe Alizoti kanë pranuar se...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA