Ballina Etiketimet Bala

Etiketim: Bala

Bala: 15 të shtruar tek “Shefqet Ndroqi” me pasoja pas kalimit...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Shefja e Shërbimit Universitar të Pneunomologjisë pranë spitalit “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, Silvana Bala tha sot se "në këtë spital nuk...

COVID-19/ Bala: Vera do të jetë pa stres, s’do kemi më...

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Shefja e Shërbimit Universitar të Pneunomologjisë pranë spitalit “Shefqet Ndroqit” në Tiranë, Silvana Bala deklaroi sot se vaksinimi masiv ka sjellë...

Mjekja Bala: Asnjë pacienti nuk i mungon terapia dhe kujdesi te...

TIRANË, 6 mars /ATSH/  Mjekja e spitalit Covid 2 "Shefqet Ndroqi", Dr.Silva Bala reagoi sot ndaj akuzave të një pacienti që ka qenë i...

Fatalitetet nga COVID-19 te moshat e reja/ Mjekja Bala: Një arsye...

TIRANË, 4 mars/ATSH/ Shefja e Shërbimit Universitar të Pneunomologjisë, Silvana Bala deklaroi sot se virusi Sars-Cov-2 nuk ka kursyer prekjen e moshave të reja. Gjatë...

Prof. Silvana Bala bën thirrje për mbajtjen e maskës: Jetën duhet...

TIRANË, 24 Korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka shpërndarë mesazhin e mjekes së njohur, prof. Silvana Bala, "Jeta është e shtrenjtë....

Prefekti i Fierit, Bala për ATSH-në: Monitorim i zbatimit të masave...

TIRANË, 18 mars/ATSH-Maela Marini/ Në qarkun e Fierit strukturat shtetërore janë duke monitoruar zbatimin e të gjitha masave që kanë të bëjnë me reduktimin...

COVID-19/ Fier, Bala për ATSH: Po vijon dezinfektimi i ambienteve publike...

TIRANË, 14 mars/ATSH/ Prefektura e qarkut Fier në të gjitha njësitë administrative të saj po vijon intensivisht me dezinfektimin e ambjenteve publike për të...

Bala për ATSH-në: Prurjet në Shkumbin në kufijtë maksimal, por situata...

TIRANË, 7 mars/ATSH/- Prefekti i qarkut të i Fierit, Baki Bala deklaroi mbrëmjen e sotme për ATSH-në se prurjet në lumin Shkumbin kanë çuar...

Investimi në nënstacionin e Mifolit, furnizim më i mirë me energji...

TIRANË, 1 qershor/ATSH-Maela Marini/ "Investimi në nënstacionin e Mifolit garanton një furnizim cilësor me energji për banorët dhe bizneset e kësaj zone", deklaroi sot...

Lumi Gjanica, drejt një atraksioni turistik për Fierin

TIRANË, 18 nëntor/ATSH-Maela Marini/ "Lumi Gjanica në Fier, po kthehet në një atraksion turistik, ndërsa projekti për rehabilitimin e këtij lumi konsiderohet si një pikë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA