Ballina Etiketimet Bajram Hasani

Etiketim: Bajram Hasani

Klosi: Pushuesit nga Kosova, besnikë të shkëlqyer të bregdetit shqiptar

TIRANË,10 gusht /ATSH/ - Një ofertë e përbashkët turistike për Shqipërinë dhe Kosovën për një bashkëpunim në fushën e turizmit është diskutuar midis ministrit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA