Ballina Etiketimet Autoambulance

Etiketim: autoambulance

Flotë moderne autoambulancash antiCOVID edhe në spitalin rajonal të Beratit

TIRANË, 29 janar/ATSH/ Spitali rajonal i Beratit u pajis me autoambulanca të reja, për të garantuar shërbim cilësor. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

Spitali rajonal i Shkodrës me flotë moderne autoambulancash antiCOVID

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Flota e re e autoambulancave moderne antiCOVID është tashmë edhe në spitalin rajonal të Shkodrës, të pajisura me të gjitha mjetet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA