Ballina Etiketimet Aulona Interfolk

Etiketim: Aulona Interfolk

FOTO-“Aulona Interfolk”, dimensioni turistik dhe gërshetimi i traditave

Vlorë, 16 maj/ATSH-Harilla Koçi/.- Festivali Folklorik Ndërkombëtar “Aulona Interfolk”, që shënoi edhe startin e sezonit turistik në Vlorë, ishte përgjatë tre ditëve mjedisi ku...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA