Ballina Etiketimet ATSH

Etiketim: ATSH

Reforma zgjedhore, Çupi: Vetëm pasi të garantohet vota e lirë mund...

TIRANË, 6 maj/ATSH-Maela Marini/ "Nëse garantohet vota e lirë dhe e padeformuar, më pas mundet të ketë dhe do të ketë hapa të niveleve...

Maliq/ Investime për përmirësimin e jetës së mbi 50 mijë banorëve

TIRANË, 23 prill/ATSH-Maela Marini/ Një sërë investimesh vendore që përmirësojnë direkt jetën e mbi 50 mijë banorëve, janë duke u zbatuar në bashkinë e...
video

Ekselentët në Polici, Kuko: Progresi teknologjik kërkon njerëz të mirëkualifikuar

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/425539387987735/ TIRANË, 8 mars/ATSH/ Zv/ministrja e Brendshme, Romina Kuko, në një intervistë dhënë sot në studion e Agjencinë Telegrafike Shqiptare, foli për përfshirjen e studentëve...
video

AIDSSH- Sula: Në dy vjet janë verifikuar rreth 1500 figura

TIRANË, 3 mars/ATSH/- Në dy vjet të aktivitetit të Autoritetit për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit kemi rreth 1500 figura që kemi...

EANA: Koha për miratimin e Direktivës për të Drejtën e Autorit

TIRANË, 13 shkurt /ATSH/ – Aleanca Europiane e Agjencive të Lajmeve (EANA), ku Agjencia Telegrafike Shqiptare është anëtare me të drejta të plota, së...
video

Çupi: Axhenda e vetme e opozitës, të udhëheqë qytetarët

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/- Axhenda e vetme e opozitës në protestën e 16 shkurtit është të udhëheqë e t'i bëjë ballë halleve dhe shqetësimeve të...
video

Shehu për ATSH: Opozita pro hapjes së negociatave

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/ - Protesta e opozitës më 16 shkurt do të jetë një protestë e gjerë mbarëpopullore, që synon padyshim të shtyjë Shqipërinë...
video

Zv/ministrja Voda: Si do t’i menaxhojmë kufijtë në bashkëpunim me FRONTEX

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/ "Marrëveshja me Agjencinë Europiane të Rojave Bregdetare dhe Kufirit, FRONTEX për menaxhimin e kufijve në kuadër të përballimit të fenomenit të...

FOTO/ Komuniteti më i ri në Patos, banesa sociale për gra...

TIRANË, 7 janar /ATSH-Maela Marini/ 12 apartamente sociale, një investim me vlerë prej 16 milionë lekësh, janë vënë në dispozicion të grave kryefamiljare në...

Bypass-i i Fierit shkurton në 15 minuta rrugën nga Mbrostari në...

TIRANË, 1 janar/ATSH-Maela Marini/ Bypass-i i Fierit, një projekt strategjik i infrastrukturës rrugore në vend, po vijon me ritme të shpejta. Në një intervistë për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA