Ballina Etiketimet Atletiko Madrid

Etiketim: Atletiko Madrid

Griezmann zyrtarizon largimin nga “Atletiko Madrid”

TIRANË, 15 maj /ATSH- A. Fortuzi/ - Antoine Griezmann nuk do të jetë më një futbollist i "Atletiko Madrid". Sulmuesi ka zyrtarizuar largimin e...

Luca Hernandez te “Bayern Munchen”

TIRANË, 27 shkurt/ ATSH-A. Fortuzi/- Luca Hernandez duke nisur nga muaji korrik do të jetë një lojtarë i “Bayern Munchen” në Budensligën gjermane. E përditshmja...

Simeone dhe Allegri nën hetim nga UEFA

TIRANË, 25 shkurt/ATSH-A.Fortuzi/ - Federata Europiane e Futbollit ka nisur një hetim në drejtim të teknikut të "Atletiko Madrid", Diego Simeone dhe për teknikun...

FUTBOLL – Hernandez mund të largohet nga Madridi

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ - Lojtari i “Atletiko Madridit” Lukas Hernandez ka pohuar se mund të largohet nga klubi për të shkuar në një tjetër...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA