Ballina Etiketimet Arsenal

Etiketim: arsenal

NJU JORK – OKB: Koreja e Veriut po ecën përpara me...

NJU JORK, 9 shkurt /ATSH-DPA/ - Koreja e Veriut po ecën përpara me programin e saj të armëve bërthamore, pavarësisht sanksioneve ndërkombëtare, sipas një...

BRUKSEL – BE forcon arsenalin e saj tregtar

BRUKSEL, 28 tetor /ATSH-AFP/ - Bashkimi Europian arriti sot një marrëveshje për të forcuar arsenalin e tij tregtar dhe do të jetë në gjendje...

PHENIAN – Kim Jong Un: Arsenali bërthamor garant për sigurinë e...

PHENIAN, 28 korrik /ATSH-AFP/ - Lideri koreano-verior, Kim Jong Un këmbënguli mbi faktin se arsenali bërthamor koreano-verior ishte garant për sigurinë, me rastin e...

SHBA – Uashingtoni mirëpret vullnetin e Pekinit për reduktimin e arsenalit...

UASHINGTON, 9 korrik /ATSH-AFP/- SHBA mirëpriti sot vullnetin e mirë të Pekinit, i cili njoftoi se është gati të diskutojë reduktimin e arsenaleve bërthamore në...

PARIS – Macron: Franca e ka zvogëluar arsenalin e saj bërthamor

PARIS, 7 shkurt /ATSH-AFP/ - Franca e ka pakësuar arsenalin e saj bërthamor, deklaroi sot presidenti, Emmanuel Macron duke mburrur bilancin shembullor të vendit...

FUTBOLL – Xhaka te Hertha?

BERLIN, 27 dhjetor /ATSH-DPA/ - Mesfushori i kombëtares zvicerane Granit Xhaka ka rënë dakord për një transferim nga Arsenali në klubin e Herthas së...

FUTBOLL – Arsenali merr hua Ceballos nga Real Madrid 

LONDËR, 25 korrik /ATSH-DPA/ - Klubi londinez i “Arsenalit” nënshkroi sot për një sezon me mesfushorin spanjoll Dani Ceballos në formën e një huaje...

FUTBOLL – Ceballos largohet nga Reali drejt Arsenalit

ROMË, 18 korrik /ATSH-ANSA/ - Dani Ceballos është gati një lojtar i “Arsenalit”, njofton “Daily Star”, sipas të cilit mesfushori spanjoll është shumë pranë...

Europa Ligë/ Sarri nervoz para finales së Baku. Qetësi në kampin...

TIRANË, 29 maj/ATSH-A. Fortuzi/ - “Arsenal” dhe “Chelsea” do të sfidohen sot në mbrëmje në kuadër të finales së Europa Ligë. Dy skuadrat e...

Welbeck largohet nga “Arsenali”, kërkohet nga “Lazio” e Igli Tares

TIRANË, 27 maj /ATSH/ - "Lazio" hedh sytë nga Danny Welbeck i "Arsenalit". Futbollisti nuk është aktivizuar shumë me “Topçinjtë” për shkak të një dëmtimi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA