Ballina Etiketimet ARRSH

Etiketim: ARRSH

Nis riparimi i shtresave asfaltike në autostradën Tiranë-Durrës, segmenti Qafë-Kashar –...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi sot se ka nisur puna për riparimin e shtresave asfaltike në autostradën Tiranë-Durrës, në segmentin Qafë-Kashar -...

Reshje shiu dhe bore në qarkun e Kukësit/ Kontraktorët në terren...

TIRANË, 7 prill /ATSH/ Mbrëmjen e së martës, reshje shiu me intensitet kanë përshkuar vendin, ndërsa në qarkun e Kukësit ka pasur reshje bore...

Fillojnë punimet për riparimin e asfaltit në aksin Tiranë-Durrës, Qafë Kashar-Ura...

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se kanë filluar punimet për riparimin e shtresave asfaltike në aksin: “Autostrada Tiranë–Durrës, segmenti Qafë Kashar–Ura...

Devijon trafiku tek sheshi ‘Shqiponja’/ARRSH: Plani i menaxhimit për hyrjen dhe...

  TIRANË, 3 prill/ATSH/ Në vijim të punimeve për Lotin 1 “Sheshi Shqiponja-Pallati me shigjeta”, Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi se do të ketë ndryshim të...

Hapja e tuneleve tek “Shqiponja”, ARRSH publikohet skema se si do...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur detaje se si do të devijohet trafiku tek sheshi ‘Shqiponja’ në Tiranë pas hapjes së...

FOTO/ Në aksin Kavajë-Rrogozhinë, riparohet asfalti i dëmtuar

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Investimet në mirëmbajtjen e aksit rrugor Kavajë-Rrogozhinë, synojnë të përmirësojnë dhe lehtësojnë qarkullimin e mjeteve, veçanërisht tani me fillimin e...

FOTO/ Rënie gurësh në aksin Berat-Çorovodë, rruga pastrohet dhe hapet për...

TIRANË, 27 mars /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njofton se, në aksin Berat-Çorovodë, në km 36 në Kakruk, pati rënie gurësh në trup të...

Nisin nesër punimet në lotin e parë të Unazës së Madhe,...

TIRANË, 26 mars /ATSH/ Ditën e nesërme duke nisur nga ora 08:00 do të fillojnë punimet në lotin e parë të Unazës së Madhe...

Ndalen reshjet e borës/ Vijon normalisht qarkullimi në të gjitha akset...

TIRANË, 24 mars /ATSH/ Reshjet e borës kanë pushuar dhe qarkullimi i mjeteve në akset kombëtare vijon normalisht. Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) informon se, në...

Moti i keq/ Koka: Trashësia e borës 40-135 cm, reagim i...

TIRANË, 22 mars/ATSH/ Reshje bore kanë përfshirë vendin prej më shumë se 24 orësh çka ka sjellë vështirësi në qarkullimin e mjeteve. Zëvendësdrejtori i Autoritetit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA