Ballina Etiketimet Armand Dama

Etiketim: Armand Dama

Kombëtarja U-15 zhvillon miqësoren e parë me Malin e Zi

TIRANË, 27 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare U-15 ka zhvilluar miqësoren e parë me Malin e Zi. Ndeshja që u luajt në Podgoricë përfundoi me rezultatin 2-1...

Grumbullimi i Kombëtares U-15, flet trajneri Dama: Ka elementë shumë cilësorë

https://www.youtube.com/watch?v=9585OGWbeuI&feature=emb_imp_woyt TIRANË, 2 mars /ATSH/ Shqipëria e 15-vjeҫarëve, nën drejtimin e trajnerit Armand Dama, është duke zhvilluar një grumbullim 3-ditor në kompleksin Tropikal, për të...

Rizgjedhja e Gravinës në krye të Federatës Italiane, Duka: Bashkëpunimi do...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH/ Gabriele Gravina është rizgjedhur sot si President i Federatës Italiane të Futbollit (FIGC) për një mandat tjetër. Me këtë rast presidenti...

Përfaqësueset rajonale, Dama në Elbasan: Po vëzhgojmë elementë për Kombëtaren U-15

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Ekipet përfaqësuese të zonës rajonale Elbasan kanë zhvilluar seancën e radhës stërvitore me tri grupmoshat e ditëlindjeve 2006, 2007 dhe 2008. Fëmijët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA