Ballina Etiketimet Arkeologji

Etiketim: arkeologji

“The Times”: Shqipëria thesari i fundit nënujor i Mesdheut

TIRANË, 8 korrik /ATSH/ - Të paeksploruara prej dekadash, ujërat e Shqipërisë janë të mbushura me artefakte dhe janë duke u zhvilluar përpjekje për...

FOTO- Zbulimet e reja në ujërat shqiptare mbledh në Tiranë ekspertët...

TIRANË, 3 Korrik / ATSH / - “Historia dhe Zbulimet e Reja në Ujërat Shqiptare” ishte në qendër të diskutimeve të zhvilluara sot në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA